O NAS

Sala Bankietowa Afrodyta


Proponujemy Państwu dwie eleganckie, klimatyzowane sale na 250 i 60 osób, ozdobione sztukaterią i stiukami weneckimi. Budynek zlokalizowany wśród lasów, z dala od zgiełku ulicy; 25 km od centrum Warszawy; 5 km od terenów wypoczynkowych nad Zalewem Zegrzyńskim. Dodatkowo bezpieczny parking na terenie zamkniętym. Cały obiekt jest monitorowany. Oferujemy możliwość dowozu autokarowego. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne, doświadczonych kucharzy, doskonałe menu z szerokim wyborem dań. Zapewniamy profesjonalną i uprzejmą obsługę kelnerską. Przygotujemy dla Państwa wspaniałe przyjęcie weselne; uroczystość rodzinną – przyjęcie komunijne, chrzciny, urodziny; imprezę firmową. Proponujemy przyjęcia przy okrągłych 12-osobowych lub wspólnych długich stołach. Dysponujemy miejscem zabaw dla dzieci a na życzenie zapewniamy animacje dla dzieci.

Obsługa kelnerska jest zawsze dostosowana do wielkości przyjęcia i zwracająca uwagę na każdy szczegół podczas trwania imprezy oraz dbająca o gości weselnych. Przyjęcia w naszych salach tworzymy z pasja i jesteśmy otwarci na naszych gości.

Oferta dla
firm


Organizujemy imprezy firmowe, plenerowe, grille, pikniki, firmowe bankiety i spotkania wigilijne. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług. Sprostamy najwyższym wymaganiom każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Służymy fachową pomocą na każdym etapie przygotowań.

Zapytaj o ofertę